بازی های اپلیکیشن بیگو لایو چیست؟

بازی های اپلیکیشن بیگو لایو چیست؟

اپلیکیشن بیگو لایو یک نرم افزار است که جزو شبکه های اجتماعی محسوب میشود و بیشتر هدفش  روی پخش زنده و ارتباطات تصویری است و بسته به فعالیت شما در اپلیکشن مثل یک بازی به شما لول می دهد .شما در اپلیکیشن بیگو لایو میتوانید به صورت دسته جمعی با دوستانتان ارتباط تصویری یا صوتی داشته باشید.یکی از ویژگی های این برنامه این است که در اپلیکیشن بیگو لایو، بازی هایی برای کاربران گذاشته شده که میتوانند به صورت تنها یا چند نفره در اپلیکیشن مشغول به بازی  بشوند و وقت خودشان را بگذرانند.

بازی های بیگو به دو قسمت تقسیم میشوند:

1-بازی های رایگان اپلیکیشن بیگو

بازی های رایگان اپلیکیشن بیگو شامل بازی هایی که شما بدون پرداخت هیچ الماسی وارد بازی میشوید و میتوانید به  صورت تنهایی و یا دسته جمعی در اپلیکیشن بیگو بازی کنید،مثل مار و پله و منچ .

توضیحات کامل تر درباره ی بازی های رایگان اپلیکیشن بیگو رو میتوانید با کلیک کردن در این قسمت بخونید.

2-بازی های با الماس در اپلیکیشن بیگو

این قسمت شامل بازی هایی میشود که شما در اپلیکیشن بیگو لایو باید بابت آنها الماس خرج کنید و همانقدر که امکان بردتان وجود دارد امکان باختتان هم در این بازی ها کم نیست.سه بازی در قسمت غیر رایگان بازی های بیگو وجود دارد. به نام های گریدی بیگو ، یامی بیگو و فیشر بیگو که توضیح کامل هرکدام در یک مقاله نوشته شده است پس با ما همراه باشید.

بازی هایی که در داخل لایو صوتی و تصویری میتوان انجام داد

در مورد بازی هایی که در لایوها میتوان انجام داد می شود گفت اگر در لایو هستید و دلتان میخواهد با دوستانتان بازی کنید میتوانید از لیست بازی هایی که در قسمت پایینی لایو وجود دارد یک بازی را انتخاب کنید و از صاحب لایو درخواست کنید که بازی را اجرا کند.

به این نکته توجه کنید که این بازی ها در لایو های مولتی گست یا چند نفره قابل اجرا هستند و در لایوهای تک نفره قابل اجرا نیستند که شامل بازی های نقاشی ، 8ball یا بیلیارد ،منچ یا bigo ludo ،مارو پله یا snakes and ladders ،flappy bigo ، fun link ،bigo jump ، sheep battle ، teen patti ، knife hit و snake vs block هست.

شما میتوانید این بازی ها را با دوستانتان به راحتی انجام بدهید و هیچ الماسی هم پرداخت نکنید و در حین بازی هم با آنها صحبت کنید.

بازی هایی که میتوانیم به طور مستقیم در بیگو لایو بردکست کنیم

اپلیکیشن بیگو لایو این امکان رو به شما میدهد که بازی ای را که در حین پلی کردن آن هستید اصطلاحا بردکست کنید

یعنی اجازه بدهید دیگران به صورت لایو بازی شما را ببینند و حتی برایتان کامنت بگذارند و شما هم به کامنت آنها پاسخ بدهید.

حالا وقتی در زمان اجرای لایو وارد game live می شوید ، در وسط صفحه قسمتی با اسم choose games وجود دارد که شما با زدن روی آن میتوانید لیست بلند بالایی از بازی ها را ببینید و آن ها پلی کنید و بردکست کنید.این لیست شامل بازی های معروف دنیا مثل clash of clans یا call of duty یا pubg  می باشد.

اگر بازی در لیست بردکست بیگو لایو نبود چطور استیریم کنیم؟

وقتی شما یک بازی در موبایل یا کامپیوتر شخصی خود دارید و در لیست بازی های بردکست بیگو لایو نیست میتوانید فقط استریم کلی را شروع کنید و در منوی دستگاهتان بازی مورد نظرتان را انتخاب کرده و پلی کنید ، حالا دوستانتان در اپلیکیشن بیگو لایو می توانند بازی شما را ببینند.

 

در کل میشود گفت اپلیکیشن بیگو لایو به غیر از اینکه ابزاری برای ارتباطات گسترده ی صوتی و تصویری است ، برای سرگرمی شما نیز بازی های زیادی دارد و میتواند حسابی برای شما سرگرم کننده باشد.

من و دوستانم به شخصه بازی های با الماس رو می پسندیم. چون که ریسک پذیریمون بالاست و به خاطر اون یه باری که ممکنه الماس زیادی رو ببریم ، ریسک باخت رو هم قبول میکنیم.البته اگر شما نمیخواهید این ریسک رو قبول کنید بازی های رایگان زیادی برای شما وجود دارد.

اگر می خواهید جزییات بیشتری درباره ی بازی های بیگو لایو بخونین ، پیشنهاد میکنم مقاله های آینده ی تیم بیگو لایو ایران رو دنبال کنید.