ارسال پست در بیگو لایو

ارسال پست در بیگو لایو و روش های آن

اپلیکیشن بیگو لایو در ورژن های قدیم خود چیزی به نام ارسال پست در بیگو لایو مانند شبکه های اجتماعی دیگر نداشت. و آنرا در سال ۲۰۱۹ در ورژن خود جا داد، تا از رقیبان خود عقب نماند و بعد از آن به سرعت پیشرفت کرد و ارسال پست در بیگو لایو همانند اپلیکیشن های دیگر قابل استفاده و مهیج شد.
در حال حاضر بسیاری از کاربران بیگو لایو از آن به روش های مختلف استفاده میکنند. افرادی عکس شخصی خود را در لحظات خوبشان،افرادی دیگر تشکر و قدردانی در مسابقات را پست می کنند. و گاها برای روادید بیگو بنر هایی آماده از سمت بیگو ظاهر میشود.

در حال حاضر شما قادر به ارسال ویدیو یک دقیقه ای در بیگو لایو می باشید که قبل از آن ۱۵ ثانیه بیشتر نبود.

مطلب مورد توجه این است که شما به عنوان مخاطب به عیر از لایک کردن و کامنت گذاشتن قادر هستید به دوستان خود در قالب همان پست هدیه بفرستید و از آن بابت پست ارسال شده در بیگو قدردانی کنید.
همچنین شما صدای خود را نیز میتوانید در قالب یک پست ضبط کرده و ارسال کنید.

آموزش ارسال پست در بیگو لایو

در پروفایل بیگو شما گزینه ای به نام پست وجود دارد که میتوانید روی کلیک کرده و وارد آن شوید.
در بالای صفحه ۲ گزینه وجود دارد یکی پستهای شما و دیگری پست هایی که لایک کرده اید.
برای ارسال اولین پست میتوانید بر روی گزینه زده و وارد قسمتی میشوید که میتوانید یک نام به صورت اختیاری انتخاب و در پایین آن توضیحات لازم را بنویسید.

سپس همانند اپلیکیشن های دیگر به آن تصویر ویدیو و صدا اضافه کنید.

با وجود اینکه بیگو به تازگی این گزینه را برای کاربران خود فراهم کرده ولی به سرعت میان کاربران خود محبوبیت پیدا کرده است و خیلی از کاربران هر روز موارد مختلفی از زندگی روزانه و زندگی در شهر بیگو را با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

روش مشاهده پست ها برای مخاطبین

در اپلیکیشن بیگو لایو اگر بخواهید پست هایی که دیگران آپلود کرده اند مشاهده کنید باید پس از ورود به برنامه از بین پنج علامت پایین صفحه علامت ستاره را انتخاب کنید.
اکنون شما وارد قسمت پست ها شده اید . این قسمت به سه دسته تقسیم می شود با نام های follow_bar_meetup.
قسمت meetup لایوهایی با هشتگ let`s party و make new friends را نشان می دهد و شما می توانید در این لایو ها با افراد جدیدی آشنا شوید.
در bar نیز شما پست های افراد مختلفی رو می بینید که افراد مختلفی در بیگو لایو گذاشتن.
اما در قسمت follow شما تنها پست های افرادی که follow کرده اید می بینید و میتوانید آن ها را لایک کرده یا برای آن ها کامنت بگذارید.

روش ارسال الماس درون پست

وقتی در قسمت پست های اپلیکیشن بیگو پست یکی از دوستانتان را می بینید. در قسمت پایینی پست یک علامت دست وجود دارد که شما با زدن روی آن می توانید در قسمت پیام ها برای دوست خود گیفت ارسال کنید.

البته این گیفت ها را فقط دوستتان در قسمت پیام هایش خواهد دید و کسی نمیتواند ببیند و در پست نمایش داده نمی شود.

روش به اشتراک گذاری پست

وقتی وارد قسمت bar یا follow در قسمت پست ها می شوید، در بالای صفحه یک علامت آبی به اسم +post وجود دارد.

وارد این قسمت شوید و در صفحه ای که باز می شود خواهید دید که می توانید نوشته ای بنویسید یا عکس و فیلم و صدای ضبط شده ای را انتخاب کرده و سپس گزینه ی post را بزنید.